13Lis 2016

Předseda Programového výboru si dovoluje pozvat všechny členy MAS Boleslavsko na jednání valné hromady, které se bude konat dne 24.11.2016 v 16,00 hodin v Bakově nad Jizerou, Mírové náměstí 10.

05Lis 2015

Projednání rozpracované SCLLD a vytvoření tematických skupin, diskuse s externím konzultantem, jednotlivé zájmové skupiny mají za úkol projednat svoje téma v termínu do 25.11.2015, současně proběhla valná hromada MAS Boleslavsko

05Lis 2015

Tematické skupiny vytvořené na jednání dne 5.11.2015 jednali o prioritách a potřebách území. Vedoucí jednotlivých skupin barevně rozlišili priority dle počtu hlasů jednotlivých členů skupiny. Výsledky jednání tematických skupin byly předány ke zpracování externímu konzultantovi, který na základě priorit dopracoval návrh SWOT analýzy.

Přehled tematických skupin a jejich členové:

TPS A:
Tematická skupina A pracovala per rollam, v zápise barevně rozlišené priority v závislosti na počtu hlasů jednotlivých členů tematické pracovní skupiny

TPS B:
Tematická skupina B pracovala per rollam,

30Říj 2015

říjen 2015 (19.-30.10.) – Dotazníkové šetření č. 2 – elektronický dotazník zaslán e-mailem všem zástupcům měst a obcí, podnikatelským subjektům, zemědělcům a zájmovým organizacím (odesláno z e-mailu MAS)

07Kvě 2015

Definování zájmových skupin a jejich členů, schválení orgánů MAS prezenční listina

08Dub 2014

Informace o záměru založení místní akční skupiny v regionu Mladé Boleslavi, vysvětlení podstaty a zjišťování zájmu členství v MAS i potřeb jednotlivých obcí