V rámci projektu Místní akční plán vzdělávání v ORP Mladá Boleslav, bychom Vás rádi pozvali na setkání ke tvorbě strategie v oblasti školství pro region Mladoboleslavska. Na setkání se bude tvořit strategie, budeme diskutovat, dohadovat se na prioritách a zároveň se dozvíte novinky z aktuálního dění v oblasti školství.

Místo konání: Magistrát statutárního města Mladá Boleslav, Komenského náměstí 61, velká zasedací místnost (1. patro)

Termín: pondělí 27. listopadu 2017 od 14.00 (do cca 16.30)

Program:

1. Přivítání partnerem projektu – primátor Statutárního města Mladá Boleslav MUDr. Raduan Nwelati
  2. Aktuální dění v oblasti školství – Mgr. Radek Coufal (vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Středočeského kraje)
  3. Vzdělávací strategie měst a obcí – proč je dobré ji mít a čemu pomůže? – Mgr. Silvie Pýchová (výkonná ředitelka Stálé konference asociací ve vzdělávání, lektorka a konzultantka v oblasti vzdělávání)
  4. Porovnání situace ve vzdělávání v ČR a v Evropě, zjištění získaná ze šetření ČŠI, podmínky, průběh a výsledky vzdělávání – Mgr. Miloš Podlipný (metodik projektu MAP v ORP Mladá Boleslav)
  5. Co bychom chtěli mít ve strategii vzdělávání na Mladoboleslavsku? Tvorba strategie a akční plánování (práce v jednotlivých pracovních skupinách)
  6. Představení závěrů práce ve skupinách a co nás dalšího čeká v projektu

Celou akci moderuje Ing. Mgr. Roman Haken (člen Evropského hospodářského a sociálního výboru)

Neváhejte a přihlašujte se nejpozději do 23. 11. 2017 na webovém odkazu:

Akce je zdarma vč. drobného občerstvení